Naše cesta

Už dříve jsem nosila v hlavě myšlenku na to, mít něco svého, podle svých představ, být nezávislá. Vždy mě to táhlo k módě, a tak už jako šestnáctiletá holka jsem začala snít o své vlastní značce. Jednou mě vzala má milovaná teta na dovolenou na Floridu, a tehdy jsme spolu začaly plánovat. Měly jsme vymyšlený i název značky – „známka“. Kvůli nedostatku zkušeností s vlastním podnikáním jsem však nevěděla jak začít, a časem se na celý můj plán tak nějak zapomnělo.

Když jsem otěhotněla, začala jsem připravovat výbavu pro svou dceru Viktorku. Vzpomněla jsem si, že kdysi dávno jsem uměla plést a pustila jsem se do pletení své první dětské dečky. Tu jsem dokončila až díky své babičce, která mi všechno musela připomenout a znovu ukázat. Díky, že mě to znovu naučila! Ruku k dílu přiložila i má maminka, která mi doteď hodně pomáhá.

Když se nám dcera narodila, museli jsme kvůli zdravotním komplikacím zůstat déle než měsíc v nemocnici. Dlouhé chvíle na lůžku jsem si krátila pletením. První čepička vznikla za necelé dvě hodiny. Lidem se náramně líbila, tak jsem svůj výtvor sdílela na Instagramu. Čepice měla takový úspěch, že mi začaly chodit první poptávky. Rozhodla jsem se do toho pustit po hlavě. A vlak se rozjel!

Pojmenování značky bylo tentokrát jasné. Název je složeninou přítelova a dceřina příjmení Ascher (ASCH), a mého Marjaková (M.). Tak vznikla značka M. ASCH - Be original. Jedná se o handmade značku, která plete a šije s láskou nejen pro děti, ale i ostatní, kteří se chtějí cítit v oblečení pohodlně. Veškeré kousky jsou vyráběny ručně a z kvalitních materiálů. Každý střih je originální. Žádné kopie!

Věřím, že M. ASCH Be original nemá zdaleka svou konečnou podobu. Stále vymýšlím nové střihy a kombinace materiálů a barev. Nepřetržitě na svém „druhém dítěti“ makám, a to hlavně proto, aby jste byli vy – zákazníci, spokojeni. Díky vám přece tohle celé začalo a díky vám si plním svůj dívčí sen!    

Tak ještě jednou díky!

 

S úctou a láskou

máma a módní blázen

Pavlína ❤️

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz