Milí zákaznící, děkujeme Vám za důvěru :-) Velmi si Vážíme vašich objednávek, chceme dát ale na vědomí, že doba dodání balíčku se v momentálních dnech může prodloužit až na 3 týdny. Děkujeme za pochopení. Tým M.ASCH

Obchodní podmínky

ZÁSADY OCHRANY OSOBNÍCH ÚDAJŮ A POUŽÍVÁNÍ COOKIES

1. KDO JSME.  Jsme M.asch - be original a zpracováváme Vaše osobní údaje jako společní správci. To znamená, že neseme společnou odpovědnost za způsob zpracování a ochranu Vašich osobních údajů.

2. K ČEMU POUŽÍVÁME VAŠE ÚDAJE.  Vaše osobní údaje získané online použijeme mimo jiné ke správě registrace Vás jako uživatele, ke správě Vašich nákupů zboží či služeb, ke vyřizování Vašich žádostí.

3.PROČ POUŽÍVÁME VAŠE ÚDAJE. Ke zpracování Vašich údajů nás opravňují různé právní důvody. V první řadě Vaše osobní údaje potřebujeme, abychom mohli plnit smlouvu, kterou s námi uzavíráte při registraci a nákupu nebo při využívání některé z našich služeb či funkcí. Existují však také jiné důvody, které nás k tomu opravňují, jako například náš zájem na zodpovězení Vašich požadavků nebo souhlas, který nám udělujete pro zasílání newsletteru.

4.S KÝM SDÍLÍME VAŠE ÚDAJE. S přepravní službou GLS

5. VAŠE PRÁVA. Máte právo na přístup k osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz.